Genderowe szaleństwo trwa. Miss Holandii został… mężczyzna

Nie istnieją bariery śmieszności, której nie byliby w stanie przekroczyć zwolennicy ideologii gender. Tegoroczny tytuł Miss Holandii przyznano… mężczyźnie.
Zwycięzcą konkursu jest 22-letni mężczyzna Rikkie Valerie Kollé. Zaledwie pół roku temu poddał się on operacji określanej mianem „zmiany płci”. Prestiżowy konkurs miał swój finał w Leusden pod Utrechtem.
Wcześniej mężczyzna wystąpił także w programie „Holland’s Next Top Model”. Jak twierdzi, w wieku ośmiu lat uznał, że nie czuje się chłopcem. Po trzech latach oznajmił to swoim znajomym, a terapię hormonalną rozpoczął w wieku 16 lat.
Uznany za Miss Holandii mężczyzna przekazał, że chce stanowić wzór dla naśladowania wśród „społeczności queer” i jest bardzo dumny ze swojego osiągnięcia. Jury argumentowało, że Rikkie Valerie Kollé „promieniała przez cały pokaz”, ponadto „ma mocną historię z jasną misją”.
Wybory holenderskiej miss to kolejny dowód na upadek Zachodu. Trudno nie obawiać się o przyszłość cywilizacji, która odrzuca już nie tylko Boga, ale także zdrowy rozsądek. Czy w świecie, w którym legalne jest mordowanie nienarodzonych, nazywanie związków jednopłciowych „małżeństwami” i wybieranie na miss kraju mężczyzny cokolwiek może nas jeszcze dziwić? Znając dotychczasowe „osiągnięcia” tęczowej ideologii można się niestety spodziewać, że wiele jeszcze przed nami.
Trans model and actress Rikkie Valerie Kollé has been crowned Miss Universe Netherlands 2023. 👑🏳️⚧️ pic.twitter.com/xURY865Ru6
— Pop Crave (@PopCrave) July 9, 2023
ds/TVP.Info
Dodaj komentarz