2 czerwca, 2022

Dziewczynka wystraszyła się tłumu na stadionie. Piękne zachowanie Kamila Glika! [ZOBACZ]

Screenshot Youtube - TVP Sport
(Screenshot Youtube - TVP Sport)

Przed wczorajszym meczem Ligi Narodów UEFA, w którym Polska zmierzyła się z reprezentacją Walii, uwagę kibiców zwrócił gest Kamila Glika. Miłośnicy piłki nożnej nie kryją zachwycenia postawą polskiego sportowca.

Reprezentantów Polski na mecz rozgrywany na stadionie we Wrocławiu wyprowadziły dzieci. W pewnym momencie dziewczynka, która partnerowała Glikowi, wystraszyła się gdy zobaczyła i usłyszała 30 tysięcy kibiców na stadionie. Polski obrońca potrafił jednak ją uspokoić.

Całą sytuację uwiecznił na zdjęciach obecny na stadionie fotograf Paweł Lipnicki. Udostępniając zdjęcia na Twitterze, napisał:

Wyjątkowa dziewczynka, która wyprowadzała Kamila Glika wystraszyła się ponad 30 000 kibiców… ale wyprowadzała Kamila Glika, nie musiała uciekać. Kamil jesteś wielki jako sportowiec, ale przede wszystkim jako człowiek!

To już nie pierwszy raz, kiedy Kamil Glik zachował się w fantastyczny sposób. Informowaliśmy już w tym roku o zakupieniu przez piłkarza specjalnej karetki, która przywoziła do Polski chore dzieci z regionów Ukrainy dotkniętych wojną. To jednak nie wszystko. Więcej można przeczytać na ten temat tutaj.

Warto wspomnieć też, że piłkarze dowodzeni przez Czesława Michniewicza zdołali wczoraj pokonać reprezentację Walii. Choć w 52 minucie stracili bramkę, dokładnie 20 minut później Polacy wyrównali. Zwycięskiego gola na 2:1 strzelił w 85 minucie Karol Świderski.